عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه تاثیر سازگاری در آمادگی سازمان‌ها جهت پذیرش رایانش ابری در ایران

قسمتی از متن پایان نامه :

استراتژیهای منابع انسانی

تمرکز بخش دولتی و خصوصی در این راستا بر مبنا آموزش صحیح می باشد برای نیل به این هدف بودجه 20 میلیون دلاری به بحث آموزش اختصاص یافته می باشد . بحث اموزش در سطح بسیار بالایی انجام می گردد . هتل پنج ستاره نیکو بعنوان مرکز اموزشهای گردشگری تلقی میشود.

هزینه دانشجویان در این مرکز از شغل آشپزی تا مدیریت هتل به عهده دولت میباشد.طراحی دقیق مسیر شغلی ، هماهنگی بین واحدحای آموزشی و ایجاد محیط مناسب برای فرا گرفتن آموزشهای مرتبط و مناسب سبب ایجاد انگیزه مناسب برای فراگیران میشود ارزشیابی عملکرد کارکنان و گرفتن نتیجه خوب از مهمترین علل کسب حقوق خوب و بدست اوردن امنیت شغلی بالا می باشد. اما متاسفانه در ایران اموزش آکادمیک بسیار مختصر بوده و هزینه تحصیل در این رشته ها به عهده دانشجو میباشد.

ه- زیر ساختهای محصولات گردشگری و اطلاع رسانی

مالزی در سالهای اخیر اعتبارات کلانی را در بخش گردشگری سرمایه گذاری کرده که از عمده ترین آنها می توان به موارد زیر تصریح نمود:

1-افتتاح فرودگاه بین المللی جدید با ظرفیت جابجایی 25 میلیون مسافر در سال با اختصاص مبلغی بر 7 میلیارد دلار در سال 2005

2-ایجاد میدان مسلبقات موتور سواری با اختصاص بودجه ای معادل 400 میلیون دلار

3- افتتاح سالن تئاتر ملی با اختصاص 78 میلیون دلار

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

4-تصویب سرمایه گذاری کلان در بخش گردشگری برای احداث 106 هتل در سال 1996 با اختصاص رقمی معادل 31 میلیارد دلار

5- تاسیس کمیته گردشگری در زمان بحران شرق آسیا

6- تاسیس پارک بازی در سال 2009 با هزینه ای معادل 200 میلیون دلار

خرید کالا توسط گردشگران بعنوان هدف تصلی شناسایی شده می باشد که در سال 2006، 1300 میلیون دلار را عاید کشور مالزی کرده می باشد . در سال 2010 در امد مالزی به ازای هر گردشگر 7000 رینگت بوده می باشد در حال حاضر 27% درآمد کشور مالزی از راه گردشگری بدست می اید.

به دنبال بحران 11 سپتامبر و معضلات ایجاد شده برای گردشگران کشور های غربی جهت عزیمت به آمریکا دولت مالزی با اتخاذ سیاستهای صحیح توانست تعداد زیادی گردشگر را جذب کشور خود کند.

این کشور بطور فعال با کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی اتحادیه ملل جنوب آسیا که بستری برای تفاهم وتبادل نظر میان 9 کشور عضو در زمینه فرهنگی و اطلاع رسانی می باشد ، ارتباط دارد. این کشور همچنین با انجمن منطقه ای باستان شناسی و هنرهای زیبا ئ نیز کنگره کتابخانه ای کشورهای اسیا جنوب شرقی در زمینه های مختلف نظیر موسیقی ، تئاتر، فیلم، و نمایشگاه همکاری دارد.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

اهداف پژوهش

اهداف این پژوهش به دو گروه اصلی و فرعی به تبیین ذیل تقسیم می گردد ؛

هدف اصلی :

هدف اصلی این پژوهش عبارت می باشد از مطالعه صنعت گردشگری در کشورهای مالزی و ایران با بهره گیری از نظر کارشناسان و با در نظر داشتن شرایط دو کشور ، امید می باشد با بکار بستن این مطالعه در بخش گردشگری عاملی جهت بهینه شدن درآمد و منافع گردشگری و از طرفی ابزاری برای حصول اطمینان از پایدار بودن توسعه گردشگری می باشد .

اهدف فرعی :

سایر اهداف این پژوهش نیز به تبیین ذیل می باشند :

  • مطالعه نقاط قوت و ضعف صنعت گردشگری ایران .
  • مطالعه نقاط قوت و ضعف صنعت گردشگری مالزی .
  • ارائه راهکارهای پیشنهادی برای رفع نقاط ضعف ایران با بهره گیری از مطالعه تطبیقی .

 

مطالعه تاثیر سازگاری در آمادگی سازمان‌ها جهت پذیرش رایانش ابری در ایران